İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Kılıç'tan, Devlet Eski Bakanı Ali Doğan'a ziyaret

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, Devlet eski Bakanı Ali Doğan'ı ziyaret etti. Doğan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, 'tıpkı kıymetli büyüğümüz Ali Doğan gibi tek sevdamız Kahramanmaraş' ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Kılıç'tan, Devlet Eski Bakanı Ali Doğan'a ziyaret
İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, Devlet eski Bakanı Ali Doğan’ı ziyaret etti. Doğan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, ‘tıpkı kıymetli büyüğümüz Ali Doğan gibi tek sevdamız Kahramanmaraş’ ifadelerine yer verdi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Kılıç: “Şehrimizin usta siyasetçilerinden bir dönem Kahramanmaraş siyasetine damga vurmuş ve halen adından saygıyla söz ettiren Kahramanmaraş’ta neredeyse dokunmadığı kimse kalmayan kıymetli büyüğümüz Eski Devlet Bakanımız Sayın Ali Doğan beyle siyasete ve Kahramanmaraş’a dair sohbet etme fırsatı bulduk. 

Tam bir Kahramanmaraş sevdalısı olan kıymetli büyüğümüz Sayın Ali Doğan geçmişte memleketimiz adına yapmış olduğu hizmetlerden bahsetti o dönemki ülkenin olanak ve imkanlarını düşündüğümüzde böyle bir değere sahip olduğumuz için bir kez daha gururlandık. Sohbet esnasında vermiş olduğu bilgileri siyaset yaparken ki çalışma şeklini bizlere anlattığında müthiş bir donanıma sahip olduğunu gördüm.

Ofisinde bizleri ağırlayan sayın Bakanımızın gözlerindeki memleket sevdası mütevaziliği hoş görüsü ve alçak gönüllülüğü benim için çok anlamlı olmakla beraber mevcut siyasilerimizin de örnek alması gereken bir durum olduğuna inanıyorum. Kahramanmaraş’ın dünü bugünü ve yarınına dair fikirlerini ve düşüncelerini bizlerle paylaştı. 

Şehrimizin mevcut durumu kültüründen sanatına imar sorunlarından sanayisine ulaşımdan gençlerimizin eğitim durumuna varıncaya kadar birçok konuda bize yol gösterici ve eğitici birçok tavsiye ve önerilerde bulundu. 

Yürüdüğümüz bu yolda kıymetli büyüğümüz Sayın Ali doğan gibi tüm hemşerilerimizin gönlüne dokunacağız. Geçmişte memleketimiz için hizmet eden, Kahramanmaraşlı hemşerilerimize katkısı olan ve olacağını düşündüğümüz tüm siyasiler STK temsilcileri yöneticiler ve iş insanları ile diline dinine ırkına ve siyasi görüşüne bakmaksızın görüşmelerimiz ve fikir alışverişlerimiz devam edecektir. Çünkü kıymetli büyüğümüz Ali Doğan gibi tek sevdamız Kahramanmaraş. 

Yapacak olduğumuz tüm çalışmalar ve hizmetlerde kibirden arınmış halkla iç içe tüm gönüllere dokunmaya çalışan bir siyasi figür olarak memleketimize hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bizleri İstanbul’da misafir ederek beni ve yol arkadaşlarımı onurlandırdı için kendilerine şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN