Kahramanmaraş Kuyumcular Odası Başkanı Hacı Mustafa Öz, güven tazeledi

Kahramanmaraş Kuyumcular Odası Seçimli Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yaklaşık 16 yıldır Kahramanmaraş Kuyumcular Odası Başkanlık görevini yürüten Hacı Mustafa Öz, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Kuyumcular Odası seçimlerinde 3 aday yarıştı. Fatih Geyik, Hacı Gülpak ve mevcut başkan Hacı Mustafa Öz delegelerin oylarına talip oldu. Seçimli Olağan Genel Kurulu yapıldı. Fatih Geyik 68, Hacı Gülpak 201 ve Hacı Mustafa Öz 324 oy aldı. Böylelikle Başkan Öz, 4 yıl daha çalışmalarına Yönetim Kurulu Heyetiyle devam edecek. 

16 yıldır Kahramanmaraş Kuyumcular Odası Başkanlık görevini yürüten Öz, aldığı oylarla yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Kahramanmaraş Kuyumcular Odası Başkanlığına 5’inci kez seçilen Öz, seçim sonrası yaptığı açıklamada: “Seçimlerin ardından yine önemli bir sorumluluğu üzerimize almış bulunuyoruz. Öncelikle yüksek katılım için tüm Maraşlı dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu sonuçların ardından yine önemli projeleri hayata geçirmeye konsantre olacağız. Hizmetlerimizi bir tık daha yukarı çıkarmak en büyük hedefimiz olacaktır. Daha yapacak çok güzel işlerimiz var. 2005 yılında ilk adım attığımızda büyük eksiklikler vardı. Hakikaten yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacaktır. Bize desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Hem yeni yıl hem de yeni icraat dönemimiz hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Son derece demokratik bir ortamda gerçekleşen seçimlerin ardından Başkan Öz ve Yönetim Kurulu üyeleri tebrikleri kabul etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN