Kahramanmaraşlı sanatseverlerden şiir gecesine yoğun ilgi

Kahramanmaraş'ta düzenlenen 2'nci Uluslararası Şiir ve Edebiyat Günleri kapsamında Serdar Tuncer'le Şiir Gecesi programı kültür sanat dostlarının yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Muhteşem gecede, Kahramanmaraşlı birçok şairin şiirleri seslendirildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kahramanmaraşlı sanatseverlerden şiir gecesine yoğun ilgi
Kahramanmaraş’ta düzenlenen 2’nci Uluslararası Şiir ve Edebiyat Günleri kapsamında Serdar Tuncer’le Şiir Gecesi programı kültür sanat dostlarının yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Muhteşem gecede, Kahramanmaraşlı birçok şairin şiirleri seslendirildi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Şiir ve Edebiyat Günleri etkinlikleri şiir gecesiyle devam etti. Serdar Tuncer’in sunumuyla gerçekleştirilen programda, Abdurrahim Karakoç’tan Necip Fazıl Kısakürek’e kadar onlarca Kahramanmaraşlı şairin şiiri seslendirildi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Vali Ömer Faruk Coşkun ile protokol üyelerinin de yer aldığı programa sanatseverler ise adeta akın etti. Bahaettin Karakoç’un unutulmaz şiiri “Ihlamurlar Çiçek Açtığı Zaman” şiirinin de okunduğu program izleyiciden dakikalarca alkış aldı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN