Kendilerine aile süsü vererek hırsızlık yapan iki kadın zanlı Kahramanmaraş'ta yakalandı

Türkiye genelinde birçok ilde hırsızlık yaptıkları belirlenen 2 kadın zanlı Kahramanmaraş'ta yakalandı. Zanlılar Kahramanmaraş'taki işlemlerinin ardından ardından Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

PAYLAŞ
Kendilerine aile süsü vererek hırsızlık yapan iki kadın zanlı Kahramanmaraş'ta yakalandı
Türkiye genelinde birçok ilde hırsızlık yaptıkları belirlenen 2 kadın zanlı Kahramanmaraş’ta yakalandı. Zanlılar Kahramanmaraş'taki işlemlerinin ardından ardından Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Edinilen bilgiye göre, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, başka şehirlerden gelerek kentte hırsızlık olaylarına karışan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. 

Kadın hırsızların ikametlerde kimsenin olmadığı saatlerde çelik kapıları zorlamak veya kart kullanmak suretiyle açtıkları ve yakalanmamak için de kendilerine aile süsü verdikleri ortaya çıktı. 

Kadın hırsızların hırsızlık olayını gerçekleştirdikten hemen sonra ise kentten ayrıldıkları ve uzun süre gelmedikleri belirlendi. 

Asayiş ekipleri, Onikişubat ilçesi Haydarbey Mahallesi’nde hareketlerinden şüphelendikleri Ş.Y. ve G.Ö. isimli kadınları GBT sorgusunda Gaziantep’te 2 ayrı ikametten değeri 120 bin lira olan altınları çaldıkları ortaya çıktı. 

Gözaltına alınan Ş.Y. ve G.Ö. işlemlerinin ardından Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildiği öğrenildi.

Haber: guncel46.com
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN