Milli Eğitim Müdürü Kahraman'ın ilk durağı Göksun İlçesi oldu

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, beraberinde Müdür Yardımcısı Halit Demirtaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeref Akpınar ile birlikte Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın'ı makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
Milli Eğitim Müdürü Kahraman'ın ilk durağı Göksun İlçesi oldu
Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, beraberinde Müdür Yardımcısı Halit Demirtaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeref Akpınar ile birlikte Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı makamında ziyaret etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Bugüne kadar eğitim öğretime yapmış olduğu destekler için Başkan Aydın’a teşekkür eden İl Müdürü Kahraman, bundan sonraki eğitim öğretim sürecinde de Başkan Aydın’dan yardım ve desteklerini talep ettiklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Aydın, eğitim başta olmak üzere ilçenin ve ülkenin her alanda gelişmesi için ne gerekiyorsa onu yaptıklarını ve bundan sonra da ilgili kurum, kuruluşlar ve firmalarla işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Başkan Aydın, İl Milli Eğitim Müdürü Kahraman ve beraberindekilere ilçe tarihinde ilk defa inşa edilen hizmet binasını tanıtarak bildi verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN