TYB'nin 'Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları' ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl Kahramanmaraş'ta düzenlenen Türkiye Yazarlar Birliği (TYB)'nin 'Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları' ödülleri sahiplerini buldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
TYB'nin 'Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları' ödülleri sahiplerini buldu
Bu yıl Kahramanmaraş’ta düzenlenen Türkiye Yazarlar Birliği (TYB)’nin ‘Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları’ ödülleri sahiplerini buldu.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Türkiye Yazarlar Birliği ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde düzenlenen, Türkiye Yazarlar Birliği 2020 “Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları” Ödülleri takdim törenine katıldı.

Necip Fazıl Kısakürek (NFK) Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninin açılış konuşmalarını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Şeref Başkanı aynı zamanda Türkiye Yazarlar Birliği Kurucu Başkanı Mehmet Doğan, Türkiye Yazarlar Birliği Kahramanmaraş Şube Başkanı Fazlı Bayram, ilimizin kültür ve sanat alanındaki önemine vurgu yaparak Türkiye Yazarlar Birliği Üyesi Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçılarına katılımlarından dolayı teşekkür ettiler. 

Türkiye Yazarlar Birliği 2020 “Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları’na” çeşitli branşlardaki Berat ve ödüllerini Vali Ömer Faruk Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Türkiye Yazarlar Birliği Kurucu Başkanı Mehmet Doğan,  Türkiye Yazarlar Birliği üyesi Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları takdim etti. 

Vali Coşkun ise Berat ve ödül takdimi sonrasında Türkiye Yazarlar Birliği üyesi Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçılarıyla yakından ilgilenerek; ilme, fikre ve sanata önem veren kültür ve sanat insanlarını edebiyatın ve şiirin başkenti Kahramanmaraş’ta görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek programın yapılmasında emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN