Vali Coşkun'dan önce Pazarcık'a sonra Çağlayancarit'e ziyaret

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal ile birlikte önce Pazarcık sonra Çağlayancerit ilçesini ziyaret etti.

PAYLAŞ
Vali Coşkun'dan önce Pazarcık'a sonra Çağlayancarit'e ziyaret
Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal ile birlikte önce Pazarcık sonra Çağlayancerit ilçesini ziyaret etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Vali Coşkun ve Daire Başkanı Kartal, ilk olarak yapımı biten Pazarcık Hükümet Konağı’nda incelemelerde bulunarak Hükümet Konağının son durumuyla ilgili Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı ve yetkililerden bilgiler aldı. 
 
İncelemelerin ardından Pazarcık Kaymakamlığı’nı da ziyaret eden Vali Coşkun, Pazarcık Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek ilçede hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu.
 
Vali Coşkun ziyarette, Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı’dan, ilçenin genel durumu ve tüm hizmet alanları hakkında bilgiler aldı. 
 
Vali Coşkun, inceleme ve ziyaretlerin ardından vatandaşlarımızla da selamlaşıp bir süre hasbihal etti.

Çağlayancerit ziyareti

Vali Coşkun ve Daire Başkanı Kartal, daha sonra yapımı devam eden Çağlayancerit Hükümet Konağı’nda incelemelerde bulunarak inşaatın son durumuyla ilgili Kaymakam Talha Battal ve yetkililerden bilgiler aldı. 
 
İncelemelerin ardından Çağlayancerit Kaymakamlığı’nı da ziyaret eden Vali Coşkun, Çağlayancerit Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Talha Battal’a yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.
 
Vali Ömer Faruk Coşkun ziyarette, Kaymakam Talha Battal’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgiler alarak yapılacak kamu hizmetlerinde birlikte gayret gösterileceğini belirtti. 
 
İnceleme ve ziyaretlerin ardından Vali Coşkun, Çağlayancerit Polis Merkezi, Çağlayancerit polis uygulama ve Akçalar jandarma uygulama noktalarını da ziyaret ederek, emniyet ve jandarma personeliyle bir süre hasbihal edip çalışmalarında kolaylıklar diledi. 
 
Vali Coşkun ayrıca, yol çalışması yapan Karayolları ekiplerini de ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler alıp bölgedeki vatandaşlarla selamlaştı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN