Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör: Şehrimizi birlikte yönetiyoruz

Kahramanmaraş'ın Onikişubat İlçesi Kertmen, İkizce Obası, Hacıbudak ve Sarıgüzel mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güngör, 'Vatandaşlarımız, muhtarlarımız, yerel yönetimlerimiz, teşkilatımız ve diğer tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışıyoruz. Mahallelerimizde bizleri hüsnükabul ile misafir eden hemşehrilerime muhabbetlerimi sunuyorum' dedi.

PAYLAŞ
Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör: Şehrimizi birlikte yönetiyoruz
Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi Kertmen, İkizce Obası, Hacıbudak ve Sarıgüzel mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güngör, ‘Vatandaşlarımız, muhtarlarımız, yerel yönetimlerimiz, teşkilatımız ve diğer tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışıyoruz. Mahallelerimizde bizleri hüsnükabul ile misafir eden hemşehrilerime muhabbetlerimi sunuyorum’ dedi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör programı kapsamında hafta sonu vatandaşlarla bir araya geldi. 

Onikişubat ilçesi Kertmen, İkizce Obası, Hacıbudak ve Sarıgüzel mahallelerinde gerçekleşen ziyarette bölge muhtarları da yer aldı. 

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ve meclis üyeleri eşliğinde gerçekleşen ziyaretlerde, şehirde ve bölgede gerçekleşen alt ve üstyapı yatırımları değerlendirildi. 

Başkan Güngör yaptığı açıklamada: “İlçe başkanımız ve meclis üyelerimizle birlikte Onikişubat ilçemizin mahallelerinde hemşehrilerimizle buluştuk. Bizleri hüsnükabul ile misafir eden hemşehrilerime muhabbetlerimi sunuyorum. Her fırsat bulduğumuzda, vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu ziyaretlerimizde hemşehrilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını birinci ağızdan duyma imkânı doğuyor. Biz katılımcı bir yerel yönetim anlayışıyla; vatandaşlarımız, muhtarlarımız, yerel yönetimlerimiz, teşkilatımız ve diğer tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışıyoruz” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN