TOKİ 21. Yüzyıl Meslekî Ve Teknik Anadolu Lisesi, yurt dışı eğitim için Brüksel'e gitti

İş sağlığı ve güvenliğini geliştirmek amacıyla Türkiye'de 7 okulun kabul edildiği Avrupa Birliği (AB) Projesi kapsamında TOKİ 21. Yüzyıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, '21.Yüzyılda İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi' projesi ile Brüksel'de eğitim almak üzere yola çıktı.

PAYLAŞ
TOKİ 21. Yüzyıl Meslekî Ve Teknik Anadolu Lisesi, yurt dışı eğitim için Brüksel'e gitti
İş sağlığı ve güvenliğini geliştirmek amacıyla Türkiye’de 7 okulun kabul edildiği Avrupa Birliği (AB) Projesi kapsamında TOKİ 21. Yüzyıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ‘21.Yüzyılda İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi’ projesi ile Brüksel’de eğitim almak üzere yola çıktı.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Avrupa Birliği Hibe Programı kapsamında “21.Yüzyılda İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi” isimli proje ile büyük bir başarı sergileyen TOKİ 21. Yüzyıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, proje kapsamında Avrupa’da eğitim görmeye hak kazandı. Okul Müdürü Ali Badem ile birlikte 3 müdür yardımcısı ve 4 öğretmen, eğitim almak amacıyla Belçika’nın başkenti Brüksel’e gitmek üzere uçağa bindi.

19 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan eğitim ziyareti kapsamında Avrupa’da iş sağlığı ve güvenliği kültürünü yerinde incelemek, araştırmak ve farkındalık oluşturmak amaçlanıyor.

Bununla birlikte söz konusu eğitimleri alan eğitimcileri, Kahramanmaraş’ta çeşitli eğitimler ve etkinlikler gerçekleştirecek. 

Ayrıca proje ile okulda İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Sınıfı ile test-analiz laboratuvarı açılacak.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN