Vali Coşkun: Muhtarlık, toplumsal hayatımızın ve kültürümüzün önemli müesseselerindendir

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı. Vali Coşkun mesajında, 'Muhtarlık, toplumsal hayatımızın ve kültürümüzün önemli müesseselerindendir.' Dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Vali Coşkun: Muhtarlık, toplumsal hayatımızın ve kültürümüzün önemli müesseselerindendir
Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı. Vali Coşkun mesajında, ‘Muhtarlık, toplumsal hayatımızın ve kültürümüzün önemli müesseselerindendir.’ Dedi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Valisi Coşkun, yayımladığı mesajında: “Muhtarlık, toplumsal hayatımızın ve kültürümüzün önemli müesseselerindendir. Muhtarlarımız vatandaşlarımıza hizmet etme yolunda göstermiş oldukları fedakârlık ve çalışkanlıkla milletimizin adeta eli, gözü ve kulağı konumundadır.
 
Bulunduğu mahalle ve köylerde devletimizin tüm kurumlarıyla yakın işbirliği içerisinde 7/24 esasıyla vatandaşlarımıza hizmet etmektedirler. 
 
Vatandaşlarımızın hizmetle buluşması adına kamu ve yerel yönetimler arasında önemli bir köprü vazifesi gören ve özellikle Pandemi sürecinin başından bu yana, kamu görevlilerimizle birlikte sahada omuz omuza çalışarak salgınla mücadele eden tüm muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle Muhtarlarımızın gününü tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorum.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN